Logo

Passat 85kw 116 hp

Број на оглас: 3512497 | Објавен на: 27.02.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 3.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Highline oprema 85kw. 116hp ajm pd motor.
registrirana do 10.02.2021god.
Mal servis pred 1500 km.
Ulje 5/10 aral
Novi predni gumi ( letni )
Bez nikakov defek !
Cena 3000 €

 Валандово

Прати Е-Маил

 Bilgin

Потврден огласувач