Logo

Vw jetta 2.0 8w tdi golf 6

Број на оглас: 3512503 | Објавен на: 18.02.2020, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Jetta

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2020

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: 5.900 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Super sostojba
Full oprema
Klimatronik
Tempimat
Park. Senzori I dr.
Servisna
Zelen karton do 12.2020

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 dejan geceski

Потврден огласувач