Logo

se prodava Nissan X-Trail

Број на оглас: 3512606 | Објавен на: 12.03.2020, 17:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: X-Trail

Година: 2010

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1.111.111 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


moze i zamena so moja doplata

 Кочани    Општина:Кочани

Прати Е-Маил

 Dalibor