Logo

Se prodava namesten dvosoben prosiren stan

Број на оглас: 3512615 | Објавен на: 17.02.2020, 16:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 3

Квадратура: 71 m²

Греење: Струја

Спрат: 3 кат

Тип на станот: Во Зграда

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 1980

Година на реновирање: 2015

Број на балкони: 2 Балкони

Број на бањи: 1

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 2 Паркинг места

Ориентација: Северозапад

Адреса: Belgradska 86

Цена: 38.000 €

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


dvosoben prosiren stan

 Велес    Општина:Велес

Прати Е-Маил

 wwww

Потврден огласувач