Logo

Fujitsu Lifebook A530 za delovi

Број на оглас: 3512629 | Објавен на: 03.07.2020, 15:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Производител: Fujitsu-Siemens

Xaрд диск HDD: 320 GB

РАМ Меморија: 2 GB

Модел на процесор: Intel Core i3

Тип на хaрд диск: HDD

Големина на екран: 15 - 16 инчи

Цена: 1 МКД

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Maticnata e pregorena

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Александар

Потврден огласувач