Logo

Audi a4

Број на оглас: 3512664 | Објавен на: 23.02.2020, 12:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 3.900 €

4.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a4 1.9 tdi 74kw vo odlicna sostojba

 Кавадарци    Општина:Росоман

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач