Logo

ВИЉУШКАР

Број на оглас: 3512667 | Објавен на: 12.02.2020, 17:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Вид на оглас: Се продава


Се продава виљушкар Балканкар во одлична состојба 3 тонски

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 Saso