Logo

Audi a4 1.9tdi

Број на оглас: 3512693 | Објавен на: 23.02.2020, 12:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A4

Година: 2020

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.800 €

2.900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audi a4 1.9 tdi 85kw 116ks

 Кавадарци    Општина:Росоман

Прати Е-Маил

 darko

Потврден огласувач