Logo

Audi A3 1.4 TFSI -10

Број на оглас: 3512714 | Објавен на: 30.03.2020, 04:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2010

Гориво: Бензин

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 93 kw / 126 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 8.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се Продава Ауди А3 1.4 TFSI 125/hp, не увезувано купено од Porche Skopje со реална километраза и сервисна книшка. Може да се види и провери во секое време.

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Mario

Потврден огласувач