Logo

Golf 3 1.6 benzin delovi

Број на оглас: 3512794 | Објавен на: 26.02.2020, 08:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Останато

Вид на оглас: Се продава


Продавам делови од растурен Голф 3 1.6 бензин
Компјутер 1500 ден
Сајли за кумплуг и гас 2x200 ден
Брави со механизми 2x300 ден
Механизми за задни прозори(на рачка) 2x400 ден
Затегач за линиски 200 ден
Преден диск со шапа 800 ден
Издувна со ауспух 1000 ден
Инсталација комплет 1000 ден

 Скопје    Општина:Илинден

Прати Е-Маил

 Драган

Потврден огласувач