Logo

tapacir za krov.materijal.

Број на оглас: 3512846 | Објавен на: 23.05.2020, 09:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: a 5

Tип на делови: Покриеност / Пластики

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


se prodava materijal za tapaciranje krov nov.siva boja. 3.metri. cena po dogovor.povolno. tel.077 521 447. gevgelija.

 Гевгелија    Општина:Гевгелија

Прати Е-Маил

 laki

Потврден огласувач