Logo

Polovni delovi !! FIAT SEAT

Број на оглас: 3512863 | Објавен на: 08.04.2020, 03:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Punto

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi komplet Limarija , Motor , Podvozje ,Enterier za:
FIAT PANDA 2003-2010
FIAT PUNTO EVO 2009-2018 1,3 Myltijet II
SEAT LEON 2005-2010 2.0 TDI

Огласи од: Auto Parts

Auto Parts

Гази Баба, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Auto Parts

Потврден огласувач