Logo

BMW X5 3.5d Xdrive Sport pack

Број на оглас: 3512868 | Објавен на: 17.02.2020, 18:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: X 5

Година: 2012

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 210 kw / 286 ks

Kласа на емисија: Еуро 5

Цена: По Договор

1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


vo perfektna sostojba napraven kompleten servis 4 cisto novi gumi nemat 10km izvozeno kameri 360° 7 sedla 2 kluca bluetooth audio plateno se do regg bez zabeleski regg cela godd

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 trajce

Потврден огласувач