Logo

PRIVILEG навигација

Број на оглас: 3512895 | Објавен на: 26.03.2020, 23:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Навигацијата е скоро како нова не е многу користена. Има инсталирани карти од Европа. Може и замена.

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Емилија

Потврден огласувач