Logo

WELTMEISTER CONSONA

Број на оглас: 3512956 | Објавен на: 12.02.2020, 22:24
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 500 €
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Продавам хармоника Weltmeister consona, кабиснка, четиригласна, регистри 11+5. Хармониката е сочувана
цената не е фиксна има простор за договор

 Крива Паланка    Општина:Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Мартин

Потврден огласувач