Logo

Samsung galaxy s8 64gb

Број на оглас: 3512959 | Објавен на: 17.02.2020, 14:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy S8

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 12.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Samsung galaxy s8 64gb top sostojba
Telefonot doaga so orginalen polnac usb i zastitna maska ima i zastitno uv staklo

071560271

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Samsung s8

Потврден огласувач