Logo

Cesmi Brimix za Banji

Број на оглас: 3512970 | Објавен на: 19.02.2020, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 15 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Чешми

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Cesmi Brimix so dve i so tri creva,za pogolema kolicina plus extra cena,odlicen kvalitet

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач