Logo

TRAKTOR LANDINI LEGEND 165KS

Број на оглас: 3513031 | Објавен на: 19.02.2020, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodava traktor LANDINI Legend 165konski sili traktorot e vo top sostojba moze da se vidi I proba vo sekoe vreme

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач