Logo

Mikrofon

Број на оглас: 3513059 | Објавен на: 17.09.2020, 00:59
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.000 МКД

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov nekoristen mikrofon(Shure SM86),donesen od Germanija.
Tel:075362583

 Охрид    Општина:Охрид

Прати Е-Маил

 K.S

Потврден огласувач