Logo

Delovi za SEAT LEON 2.0TDI 2004-2010

Број на оглас: 3513078 | Објавен на: 08.04.2020, 03:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 100 €

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi za Seat Leon 2.0TDI 2005-2010 Limarija,Motori,Enterier,Podvozje Site delovi se vo odlicna i ispravna sostojba!!!

Огласи од: Auto Parts

Auto Parts

Гази Баба, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 Auto Parts

Потврден огласувач