Logo

Baram opel zafira

Број на оглас: 3513085 | Објавен на: 14.02.2020, 18:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ponudete opel zafira do 3000 evra!

 Штип    Општина:Штип

Прати Е-Маил

 Audi

Потврден огласувач