Logo

Se prodava iphone7 zaklucen na icloude

Број на оглас: 3513230 | Објавен на: 21.02.2020, 22:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: 7

Боја: Rosa

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 50 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 dejan

Потврден огласувач