Logo

VW SHARAN 1.9 TDI

Број на оглас: 3513250 | Објавен на: 20.02.2020, 15:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Sharan

Година: 1997

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 90 kw / 122 ks

Цена: 1.200 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e registrirana ima mali popravki,za kes extra cena SAMO NA BROJOT 075-721-721

 XxX

Потврден огласувач