Logo

ipad

Број на оглас: 3513405 | Објавен на: 25.02.2020, 10:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Големина на екранот: 10" инчи

Цена: 1 €

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава


appel ipad 30CB

 Делчево    Општина:Македонска Каменица

Прати Е-Маил

 kire

Потврден огласувач