Logo

Termostat

Број на оглас: 3513420 | Објавен на: 09.06.2020, 14:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov termostat, nikogas ne koristen, kupen 1200 denari se prodava 700. info na tel 078387947

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 katerina

Потврден огласувач