Logo

Sandali krem novi

Број на оглас: 3513426 | Објавен на: 25.05.2020, 23:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Сандали и кломпи

Големина: 38

Боја: Други

Цена: 700 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женски обувки

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaat novi krem sandali, broj 39! info na tel 076376359

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 katerina

Потврден огласувач