Logo

Nov Mardi kostim br.42

Број на оглас: 3513430 | Објавен на: 20.02.2020, 13:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на облека: Костуми

Големина: 42

Боја: Сива

Цена: 500 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov Mardi kostim, br 42. Info na tel 076 376 359

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 katerina

Потврден огласувач