Logo

iPhone XS Max 256GB

Број на оглас: 3513520 | Објавен на: 13.02.2020, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: XS Max

Боја: Gold

Интерна меморија: 256 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 6,5 - 7 " инчи и поголеми

Цена: 700 €

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefonot e koristen 2 meseci

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Mladen