Logo

Opel astra H far

Број на оглас: 3513548 | Објавен на: 01.04.2020, 20:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 5000

Менувач: Рачен

Каросерија: Останато

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 17 kw / 23 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava desen far cena povolna.077976402 Ace

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nadica

Потврден огласувач