Logo

OPEL ZAFIRA 1.9CDTI 120KS *2008* **COSMO MODEL**

Број на оглас: 3513557 | Објавен на: 17.02.2020, 07:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.199 €

3.299 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM OPEL ZAFIRA 88 KW 120KS 2008 SO BORD KOMPJUTER , GREACI NA SEDISTA, TEMPOMAT,KLIMATRONIK , ALUMINSKI BANDASI SO ZIMNI GUMI . REGISTRIRANA DO 08 2020 PLUS ZELEN KARTON . MOZE I ZAMENA ZA ZAMENA CENATA E 4000EVRA...

 Берово    Општина:Пехчево

Прати Е-Маил

 AnDrEj NaJvErOvAtNo

Потврден огласувач