Logo

Скии ЕЛАН AMPHIBIO 10

Број на оглас: 3513562 | Објавен на: 18.02.2020, 10:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 9.000 МКД

10.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Продавам скии ЕЛАН AMPHIBIO 10 , 160cm, стари 1 година, возени само 8 дена. Многу сочувани.
070 255 550
Горан

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 Горан

Потврден огласувач