Logo

225 45 17 - Gumi Nexen - 1 Polovna Guma

Број на оглас: 3513664 | Објавен на: 26.02.2020, 21:01
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Тип на гуми: Гуми за сите сезони

Ширина: 225

Висина: 45

Дијаметар: 17

Цена: 800 МКД

1.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Prodavam edna M S guma Nexen - so odlicna sara 5mm

So eden cep, i zakacena na ivicnak.

Dobra za rezervna.

 Кочани    Општина:Чешиново

Прати Е-Маил

 Deni

Потврден огласувач