Logo

Opel Zafira 1.9 CDTI ful oprem moze zamena za Pikap ponudete

Број на оглас: 3513732 | Објавен на: 19.02.2020, 20:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 88 kw / 120 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 3.350 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Opel Zafira 1.9 CDTI 88kw 120ks 6 brzini 2005 godina ful oprema, kolata e vo odlicna sostojba servisirana i odrzuvana se na vreme realna kilometraza proverka kade sakate po vas izbor momentalno i e istecena registracijata za po detalno zvonete na ovoj broj tel: 070238415 ile Moze Zamena za PIKAP nad 2002 god ponudete.

 Гевгелија    Општина:Богданци

Прати Е-Маил

 pavle

Потврден огласувач