Logo

Se prodava Niva

Број на оглас: 3513793 | Објавен на: 13.02.2020, 18:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 2000 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva na mestoto vikano prekopanac nivata e dva dekari

 Валандово

Прати Е-Маил

 Daniel