Logo

SAMSUNG S9

Број на оглас: 3513797 | Објавен на: 15.02.2020, 15:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: s9

Боја: Black

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5,5 - 5,9" инчи

Цена: 10.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


donesen od amerika kodiran
samo telefon bez nikakvi dodavki

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Toni

Потврден огласувач