Logo

Senzor za vozduh poloven

Број на оглас: 3513869 | Објавен на: 14.07.2020, 08:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 1.4 hdi

Tип на делови: Делови за Сервис и одржување

Цена: 25 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Air flow senzor,Odgovara na 1.4 hdi pezo,citroen

 Скопје    Општина:Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Jovan

Потврден огласувач