Logo

pezo 206

Број на оглас: 3513871 | Објавен на: 19.02.2020, 12:32
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Peugeot

Модел: 206

Година: 2003

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2021

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1.700 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


se prodava pezo 206 vo odlicna sostojba regestritano cela godina klimatronik 071253806 ljupco

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 kristojan

Потврден огласувач