Logo

Alfa Romeo 147 1.9 JTD 140 PS MultiJet

Број на оглас: 3513877 | Објавен на: 26.03.2020, 17:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.300 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Shitet Alfa Romeo 147 JTD 140 ps
Viti i pridhimit 2004
Serivisuar
Regjistrim
Akumulator te ri
Guma dimri te reja

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 merxhani