Logo

LG k8

Број на оглас: 3513880 | Објавен на: 13.02.2020, 19:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Модел: K8

Боја: White

Интерна меморија: 3 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Lg k8 vo odlicna sostojba

 Валандово

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач