Logo

Samsung s7

Број на оглас: 3513932 | Објавен на: 13.02.2020, 20:40
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: Galaxy s7

Боја: Gold

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 11.000 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Telefono e star 2,5 godini i e mnogu socuvan.

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Dragi

Потврден огласувач