Logo

Golf 5 TDI 2.0

Број на оглас: 3513945 | Објавен на: 05.04.2020, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


GOLF 5 2.0 TDI 2005 GOD... UVEZENO OD SFAJCARIA KOLATA E KAKO OD SALON.
237.000KM SO SERVISNA KNISKA 100% GARANCIA NA KM

 Куманово    Општина:Куманово

Прати Е-Маил

 GTD

Потврден огласувач