Logo

Prodavam patiki

Број на оглас: 3513971 | Објавен на: 13.02.2020, 21:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Патики

Големина: 40

Боја: Зелена

Цена: 2.500 €

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Original italjanski patiki 40-44 broj
Tel 070 572 447

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 Stefan

Потврден огласувач