Logo

Audi Q7 3.0 vo super sostojba

Број на оглас: 3513978 | Објавен на: 14.02.2020, 20:12
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: Q 7

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2020

Сила на моторот: 245 kw / 333 ks

Цена: 11.700 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Audito e vo perfektna sostojba menjac perfekten praven servis pred 5000 kilometri mozna e zamena za zamena e druga cena tel za Kontakt 076242666 076242666 076242666

 Струмица    Општина:Струмица

Прати Е-Маил

 sasko

Потврден огласувач