Logo

Punkt aparat

Број на оглас: 3513983 | Објавен на: 24.05.2020, 13:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Индустриски машини

Вид на оглас: Се продава


Punkt aparat raboti na trofazna i monofazna struja

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 A8

Потврден огласувач