Logo

Niva vo mesto vikano Crno pole

Број на оглас: 3513998 | Објавен на: 13.02.2020, 21:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Квадратура: 6892 m²

Тип на земјиште: Земјоделско

Цена: 7.200 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava niva vo mesto vikano Crno pole do samiot avtopat, na samo 2km od centarot na Negotino. Do nivata se stignuva po asvalten pat i ima sistem za navodnuvanje

 Неготино    Општина:Неготино

Прати Е-Маил

 Митре

Потврден огласувач