Logo

Golf 4 SDI

Број на оглас: 3514025 | Објавен на: 24.02.2020, 17:21
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2020

Сила на моторот: 0 kw / 0 ks

Kласа на емисија: Еуро 3

Цена: 2.000 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full Servis
Nema Klima
4 gumi zimski
Elektricki stakla
Registrirana do 02.10.2020
Broj na kontakt: 070-837-620

 Тетово    Општина:Тетово

Прати Е-Маил

 Gazi

Потврден огласувач