Logo

VW GOLF VII 1.6TDI COMFORTLINE 2015G OD PRV SOBSTVENIK

Број на оглас: 3514075 | Објавен на: 28.03.2020, 20:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2015

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2021

Сила на моторот: 105 kw / 143 ks

Kласа на емисија: Еуро 6

Цена: 13.500 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW GOLF VII 1.6TDI COMFORTLINE
(Cena:13.500 eur)
2015 170.000KM (СЕРВИСНА КНИШКА,КУПЕН НОВ 23.500€ ВО VW САЛОН-ПРВ СОПСТВЕНИК)НЕФАРБАН/НЕУДИРАН,ПРОВЕРКА ВО ОВЛАСТЕН СЕРВИС.
ИНФО НА ТЕЛЕФОН:
☎️078 44 77 44

 Скопје    Општина:Карпош

Прати Е-Маил

 MOBIL SHOP dooel

Потврден огласувач