Logo

Klip 47s za 2taktna Mashina

Број на оглас: 3514081 | Објавен на: 25.09.2020, 23:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 999 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Резервни делови / Резервни делови за мотори

Вид на оглас: Се продава


Klipot e so bolc 10mm Zdrav Malossi.

 Делчево    Општина:Делчево

Прати Е-Маил

 Delcevo

Потврден огласувач