Logo

Квалитетна луцерка, јачмен и пченица

Број на оглас: 3514147 | Објавен на: 28.02.2020, 13:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


Продавам луцерка-детелина во бали, како и јачмен и пченица

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Aleksandar Nacev

Потврден огласувач