Logo

Se prodava Opel Corsa

Број на оглас: 3514238 | Објавен на: 14.02.2020, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1994

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Opel Corsa
1994 god
1.4 - Benzin
Za podetalni inf. tel : 077 569 616 - Aleksandar

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Aleksandar